ua

Сторінка доброчесності

structure

КОРУПЦІЇ – СТОП !

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень чи інших неправомірних дій посадовими особами або працівниками Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) та його відокремлених підрозділів - філій, Ви можете повідомити про це відповідальному  за реалізацію Антікорупційної програми   УІЕСР  Чугаєвського Василя Анатолійовича  (Сертифікат)

. наступним чином:

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Конфіденційність наданої Вами інформації та захист особи викривача гарантується нормами Закону України «Про запобігання корупції».

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Звертаємо увагу на те, що неправдиве повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників інституту, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.


Детальнішу інформацію Ви знайдете в Антікорупційній програмі УІЕСР та його філій.

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА УІЕСР ТА ЙОГО ФІЛІЙ

Наказ "Про затвердження Антикорупційної програми Українського інституту експертизи сортів рослин"
Звіт про результати роботи особи, відповідальної за релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій у 2020 році
Звіт про результати роботи особи, відповідальної за релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій у 2018 році
position
Звіт про результати роботи особи, відповідальної за релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій
Основні аспекти у сфері боротьби та запобігання корупційних проявів